כתבות אחרונות  
0.png

סיכום שבוע: ראש גדול - ראש חדש! הרגעים הכי מעולים!

שבוע נוסף עבר בבית ספר 'אביבים' אבל מה היה לנו השבוע? קבלו את הרגעים המעולים שהיו לנו השבוע!

הריב בין שמר וגילי מגיע לניתוק יחסים! מי שהיו שני החברים הכי טובים מאז שהיו קטנים מגיעים לסכסוך ענק, מה שהתחיל בפליטת פה של מירון לשמר שגילי מאוהב באמילי , שמר הבין שאמילי עזבה אותו בגלל שהיא אוהבת את גילי בכלל לא רצה אותו קרוב לאמילי והוא גירש את גילי מהקונדטוריה והוא אומר את כל מה שהוא יודע לגילי! אחר כך הם מפרידים כוחות לגמרי ומחזירים אחד לשני את הדברים של כל אחד מהם שהיו אצלהם. אנחנו מקווים שהם ישלימו ויחזרו להיות חברים טובים ויעזרו שניהם לקונדטוריה של אמילי! 

עידו עוזב את המחתרת ואיתי ודיתי סוחטים את עידו בשביל שיחזור! עידו מרגיש לא נוח עם זה שהוא מסתיר ממוריה את פעילותו במחתרת ועידו כבר לא יכול יותר עם זה, עד שתכלת מצטרפת למחתרת עידו מחליט שזה לא מתאים לו! בסופו של דבר איתי ודיתי מראים לעידו סרטון שהוא זה שמוריד את המסכה, ומה עם עידו? האם אכפת לו שרואים אותו? האם מוריה תגלה בסופו של דבר שזה הוא? האם הוא יחזור למחתרת? את אנחנו חייבים לדעת בשבוע הבא! 

דניאל ויעל? יש מצב לקאמבק?! דניאל ויעל מתחילים ללמד באביבים ביחד! בשיחה עם דניאל יעל מחליטה לעזוב את לימודי המשפטים סופית! וכולנו שמנו לב לכף שיעל מאוהבת בדניאל! אבל למה דיתי חייבת להכנס פתאום! היא הורסת לנו את כל הנוסטלגיה! אנחנו חייבים לדעת אם יהיה בינהם קאמבק כי הם הכי מתאימים שיש! 

תכלת פורשת מהטיפול אצל יוליה והפרופסור! יוליה בשיחה עם תכלת והיא שואלת אותה האם אפשר לקחת את הטיפול שלה לניסוי במחקר של הפרופסור! תכלת לא מסכימה אך בבירור היא חתמה על הסכם סודיות שאפשר להשתמש בכל הפרטים שלה! אחרי המון פעמים אמא של תכלת מודה שחתמה במקומה בשביל לקבל את הטיפול בהנחה משמעותית! לתכלת זה ממש לא מתאים והיא פורשת מייד מהטיפול! אחרי עוד ריב של תכלת בבית הספר , היא נקראת לשיחה עם אלחנן ומודיעה רשמית שהיא עוזבת ותקבל כל עונש אחר מאלחנן! האם יוציאו את תכלת מבית הספר? ומה יקרה עם יוליה???! את כל זה נדע בשבוע הבא!! בנתיים עדי שרון שמגלמת את הדמות של תכלת חגגה יום הולדת המון מזל טוב!!!!

ראש גדול - ראש חדש משודרת בימים ראשון עד רביעי ב15:00 בערוץ yes kidZ וכל הזמן בyes vod רק לילדי yes! 

לעדכונים נוספים הצטרפו לעמודי האינסטגרם והפייסבוק של ראש גדול ותתעדכנו בכל העדכונים לעונה וגם בקטעים נוסטלגים מהעונות הקודמות! #ראשגדול