כתבות אחרונות  
Please reload

0.png

טקס פרסי הטלוויזיה: ערוץ 10 ו"אורי ואלה" המנצחים הגדולים!

March 17, 2017

טקס פרסי האקדמיה לקולנוע וטלוויזיה התקיים היום, אז מי הזוכים הגדולים

 

טקס פרסי הטלוויזיה  | צילום: רוני דלאמי

ערוץ 10 קטף את הפרסים , המנצחים בהוט הם "אורי ואלה"  וביס המנצחים הם "האחיות .

.המוצלחות שלי" 

הטקס חגג את 50 שנות הטלוויזיה הישראלית יחד עם הכוכבים הנוסטלגים וכמובן שגם עם השחקנים הפופולארים של היום.

הזוכים:

השעשועון הטוב ביותר: 

"לעוף על מיליון" - ערוץ 10.

תכנית הבידור הטובה ביותר: 

"הסטנדאפיסטים" עם רשף לוי

עיצוב הפסקול הטוב ביותר:

רונן נגל -"אורי ואלה"

עריכת התמונה הטובה ביותר: 

גל גופר - "צל של אמת"

ההקלטה הטובה ביותר:

אלי ביין -"בני ערובה"

האיפור הטוב ביותר: 

ליאת שיינין -"ארץ נהדרת"

עיצוב התלבושות הטוב ביותר:

ענבר רוזנטל -"האחיות המוצלחות שלי"

הצילום הטוב ביותר: 

גיא רז - "אורי ואלה"

תכנית הספורט הטובה ביותר:

"אולפן ליגת האלופות"

המוסיקה המקורית הטובה ביותר: 

אבי בללי

תכנית התרבות הטובה ביותר: 

"פסקול ישראלי"

הניהול האמנותי הטוב ביותר:

שונית אהרוני - "אורי ואלה"

תכנית האירוח הטובה ביותר: 

"שי בשידור" - ערוץ 10

 

שי שטרן - מגיש שי בשידור

תכנית האקטואליה הטובה ביותר:

"לונדון את קירשנבאום" - ערוץ 10

תכנית התחקירים הטובה ביותר: 

"המקור" - ערוץ 10

הסדרה העובדתית הטובה ביותר: 

זכו 2 תכניות: "בית ספר לתקווה" - ו-"אבודים"

סדרת הדוקו-ראליטי הטובה ביותר:

"פוליאקובים"

תכנית הראליטי הטובה ביותר: 

"the voice" - "רשת" ערוץ 2

מהדורת החדשות הטובה ביותר: 

המהדורה המרכזית - חדשות 10

תכנית הפנאי הטובה ביותר:

הפעם בתכנית הפנאי "ערב טוב עם גיא פינס" לא זכתה אך "הצינור" של גיא לרר זכתה.

 

מערכת "הצינור" זוכים ומאושרים

תכנית הכלכלה הטובה ביותר: 

"הכל כלול" - ערוץ 10

תכנית הראיונות הטובה ביותר: 

חוצה ישראל עם קובי מידן - חינוכית 

התסריט הטוב ביותר בסדרה לילדים ונוער: 

שירלי דשא ורועי שגב - "ילדי בית העץ" - חינוכית

הבימוי הטוב ביותר בסדרה לילדים ונוער:

שירילי דשא - "ילדי בית העץ" - חינוכית 

המגזין הטוב ביותר לילדים ונוער: 

"גלילאו" עם הילה קורח - חינוכית

הסדרה הטובה ביותר לגיל הרך: 

"דן ומוזלי" -חינוכית

הסדרה הקומית הטובה ביותר לילדים ונוער: 

"אלישע" - ערוץ הילדים 

סדרת הדרמה לילדים ונוער: 

"o-boy" - ערוץ הילדים ,yes 

התסריט הטוב ביותר בסדרה קומית: 

גלית חוגי -"האחיות המוצלחות שלי"

הבימוי הטוב ביותר בסדרה קומית: 

גורי אלפי - "האחיות המוצלחות שלי"

השחקנית הטובה ביותר בסדרה קומית:

נלי תגר - "האחיות המוצלחות שלי"

השחקן הטוב ביותר בסדרה קומית: 

דרור קרן - "יום האם"

התסריט הטוב ביותר בסדרת דרמה: 

בת חן סבג - "מטומטמת"

הבימוי הטוב ביותר בסדרת דרמה:

יובל שפרמן - "אורי ואלה"

השחקנית הטובה ביותר בסדרה לילדים ונוער:

ג'וי ריגר -"OBOY"

השחקן הטוב ביותר בסדרה לילדים ונוער: 

אודי כגן - "אלישע"

השחקנית הטובה ביותר בסדרת דרמה: 

בת חן סבג - "מטומטמת"

השחקן הטוב ביותר בסדרת דרמה: 

שלמה בראבא - "אורי ואלה"

סדרת התעודה הטובה ביותר:

"צל של אמת"

הדרמה היומית הטובה ביותר:

"מטומטמת"

תכנית הסאטירה והמערכונים הטובה ביותר:

"גב האומה" - ערוץ 10 , וניצחה את המתחרה בערוץ 2 - "ארץ נהדרת"

הסדרה הקומית הטובה ביותר: 

"האחיות המוצלחות שלי"

סדרת הדרמה הטובה ביותר: 

"אורי ואלה"

 

הפרס הנוצץ 

בנוסף גם נאמר על ידי גורי אלפי במאי הסדרה "האחיות המוצלחות שלי" שיהיו לסדרה עוד 2 עונות. 

 

לעוד עדכונים הצטרפו לעמוד הפייסבוק של "חדשות המיקרופון", וחפשו בחנות play את האפליקציה של קבוצת דרור -dror group ובקרוב גם לאפסטור!

צילומים: ערוץ 10, רוני דלאמי.

Please reload

כל הזכויות שמורות לקבוצת דרור  ©

  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon
  • White Google+ Icon
  • White Facebook Icon