כתבות אחרונות  
0.png

איזה תכניות יהיו על מסך ערוץ יס קידז וערוץ wiz?

לפני מעל לחודש הודענו לכם לראשונה שערוץ הילדים וערוץ לוגי ירדו מהמסך שלכם, ובמקום יעלו 2 ערוצי ילדים חדשים: 

ערוץ yes kidZ : הערוץ שיחליף את ערוץ הילדים וישדר מגוון רחב של סדרות חדשות עם כוכבים מוכרים כפי שסיפרנו לכם : נועה קירל בסיטקום חדש, גאיה שליטא כץ בתכנית ראיונות חדשה ועוד. 

הערוץ יופק ע"י חיים סלוצקי אפיקי תקשורת

סמל ערוץ יס קידז | באדיבות יס

ערוץ wiz : הערוץ שיחליף את ערוץ לוגי. ערוץ ידע המיועד לילדים בגילאי 6-12 , הערוץ ישדר תכניות העשרה , לימוד. הערוץ יהיה ערוץ חינוכי ויופק ע"י ערוץ הופ!.

סמל ערוץ wiz מבית הופ!

איזה תכניות ישודרו בערוץ יס קידז? 

אל תגעו לי בגבינה: רפידו ורזמו, שני מכרסמים מלאי הומור, מצאו את גן העדן!, - ספינת משא ועליה 5000 טון גבינה והם לא מתכוונים לחלוק את השלל עם אף אחד, ומשם מפרק לפרק הסדרה תראה את שני המכרסמים נתקלים בבעיות שונות.

מתוך פתיח התכנית | צילום מסך

אוגי והמקקים: גיבור הסדרה הוא אוגי, חתול עצלן שמן וכחול אשר חי בבית פרטי בפרבר טיפוסי של עיר מודרנית אשר מבלה את רוב זמנו בצפייה בטלוויזיה ובבישול. לאוגי יש גם שותף חתול בשם ג'ק ושכן בשם בוב - כלב ענקי וקשוח. וגם חברה בשם אוליביה. בבית של אוגי יש שלושה מקקים: ג'ואי, דידי ומארקי (נקראים על שם חברי להקת הפאנק "ראמונס"). שלושתם בעלי אישיות מפותחת ומגוונת. השלישייה נהנית לאמלל את חייו של אוגי - הם מטרידים ומעצבנים את אוגי, נוהגים לרוקן את המקרר שלו, הורסים את הבית שלו ומשבשים את חייו השלווים.

אוקי והמקקים בערוץ החדש

קסם של משפחה: הסדרה מספרת על חייהם של ווילו הפיה ובעלה גרגור הענק שחזר למוטב, שלא יכלו להתחתן בארץ הפיות. לכן הם עברו לעולם האמיתי יחד עם המכשפה פרושיה, הוד מעלתו הצפרדע, דוד ג'ין הג'יני והילדים האמיתיים שלהם תום וסינדי, שם המשפחה מנסה לחיות את חייהם הרגילים ומסתבכת בצרות שונות.

המשפחה של קסם של משפחה 

פטיטו: פטיטו פטיטן הילדה, חיה בברילוציה עם כרמן אמה. בשל מחלתה, הן בוסעות לבואנוס איירס להיבדק. פטיטו לוקחת את כלבה בלא ידיעת אמה. לאנדרו, מנהל בית החולים מציל את הכלבלב מדריסה וכך מתגלה שהוא מכר רחוק של כרמן.

החברים ופטיטו בקרוב ביס

ראש גדול: חזרה בעקבות הביקוש הענקי ברשתות החברתיות והמחאות שניהלה "קבוצת דרור" שהגיעו לאלפי תומכים וגם תמיכה מצד אולפני הרצליה, היוצרים, והשחקנים הישנים, העונה החדשה תמשיך לעקוב אחרי תלמידי תיכון "אביבים" שהחליטו לעשות "מרד" על ההנהלה לאחר שאלחנן(איציק כהן) נבחר בעונות הקודמות להיות ראש העיר ופרש מתפיקדו כמנהל, הוא חוזר להיות המנהל וביחד עם המנהלת החדשה "חניתה" שאותה תגלם חני נחמיאס כוכבת הילדים.

איציק כהן חוזר להיות אלחנן | באדיבות yes

OMG: הצמד הויראלי הקורע, עופר ומאור בשלל צערכונין, דמויות מוטרפות ומתיחות שיפילו אתכם מצחוק. 

לוגו התכנית| OMG

סנאפטוק: גאיה שליטא כץ מחטטת בחשבון האינסטגרם של האורחים שלה ומספקת לנו הצצה אל הסיפורים המעניינין, המצחיקים והמרגשים שמאחורי התמונות שלהם.

לוגו התכנית | סנאפטוק

המצעד: מי יהיה מלך הכיתה? מי הם הסלבס הכי מרוויחים? בקרוב המצעד , תכנית חדשה שתגלה לכם הכל על המפורסמים.

לוגו התכנית | המצעד

מיקרו שף: תכנית בישול חדשה לילדים, בהנחיית אלינה לוי- שמבשלת במיקרו, והשף ארז עינב. הצמד יעשו צחוקים עם האוכל, כמו לדוגמה: האם הם יצליחו לשיר בפה מלא מרשמלו?. 

הצמד שיעשו צחוקים במטבח

הטוב מכולם:

שעשועון הטלוויזיה בהנחיית אברי גלעד מגיע מערוץ 2 לערוץ יס קידז שבערוץ יסקידז ישדרו שידורים חוזרים לתכנית שמשודרת בערוץ 2. בכל תכנית כאלף איש בקהל מתחרים מול 10 מתמודדים בשאלות וידיאו. התכנית מבוססת ע"י שיטת חוכמת ההמונים. 

הכל הולך: 

הַכֹּל הוֹלֵךְ היא תוכנית בידור ישראלית המבוססת על התוכנית הצרפתית Vendredi, tout est permis avec Arthur, המשודרת בערוץ 2 מטעם הזכיינית "רשת". את התוכנית בישראל מנחה דביר בנדק ומשתתפים בה קומיקאים ושחקנים נוספים. גם פה התכנית תשודר בשידורים חוזרים מהשידורים בערוץ 2.