top of page
כתבות אחרונות  
0.png

איזה תכניות יהיו על מסך ערוץ יס קידז וערוץ wiz?

לפני מעל לחודש הודענו לכם לראשונה שערוץ הילדים וערוץ לוגי ירדו מהמסך שלכם, ובמקום יעלו 2 ערוצי ילדים חדשים: 

ערוץ yes kidZ : הערוץ שיחליף את ערוץ הילדים וישדר מגוון רחב של סדרות חדשות עם כוכבים מוכרים כפי שסיפרנו לכם : נועה קירל בסיטקום חדש, גאיה שליטא כץ בתכנית ראיונות חדשה ועוד. 

הערוץ יופק ע"י חיים סלוצקי אפיקי תקשורת

סמל ערוץ יס קידז | באדיבות יס

ערוץ wiz : הערוץ שיחליף את ערוץ לוגי. ערוץ ידע המיועד לילדים בגילאי 6-12 , הערוץ ישדר תכניות העשרה , לימוד. הערוץ יהיה ערוץ חינוכי ויופק ע"י ערוץ הופ!.

סמל ערוץ wiz מבית הופ!

איזה תכניות ישודרו בערוץ יס קידז? 

אל תגעו לי בגבינה: רפידו ורזמו, שני מכרסמים מלאי הומור, מצאו את גן העדן!, - ספינת משא ועליה 5000 טון גבינה והם לא מתכוונים לחלוק את השלל עם אף אחד, ומשם מפרק לפרק הסדרה תראה את שני המכרסמים נתקלים בבעיות שונות.

מתוך פתיח התכנית | צילום מסך

אוגי והמקקים: גיבור הסדרה הוא אוגי, חתול עצלן שמן וכחול אשר חי בבית פרטי בפרבר טיפוסי של עיר מודרנית אשר מבלה את רוב זמנו בצפייה בטלוויזיה ובבישול. לאוגי יש גם שותף חתול בשם ג'ק ושכן בשם בוב - כלב ענקי וקשוח. וגם חברה בשם אוליביה. בבית של אוגי יש שלושה מקקים: ג'ואי, דידי ומארקי (נקראים על שם חברי להקת הפאנק "ראמונס"). שלושתם בעלי אישיות מפותחת ומגוונת. השלישייה נהנית לאמלל את חייו של אוגי - הם מטרידים ומעצבנים את אוגי, נוהגים לרוקן את המקרר שלו, הורסים את הבית שלו ומשבשים את חייו השלווים.

אוקי והמקקים בערוץ החדש

קסם של משפחה: הסדרה מספרת על חייהם של ווילו הפיה ובעלה גרגור הענק שחזר למוטב, שלא יכלו להתחתן בארץ הפיות. לכן הם עברו לעולם האמיתי יחד עם המכשפה פרושיה, הוד מעלתו הצפרדע, דוד ג'ין הג'יני והילדים האמיתיים שלהם תום וסינדי, שם המשפחה מנסה לחיות את חייהם הרגילים ומסתבכת בצרות שונות.

המשפחה של קסם של משפחה 

פטיטו: פטיטו פטיטן הילדה, חיה בברילוציה עם כרמן אמה. בשל מחלתה, הן בוסעות לבואנוס איירס להיבדק. פטיטו לוקחת את כלבה בלא ידיעת אמה. לאנדרו, מנהל בית החולים מציל את הכלבלב מדריסה וכך מתגלה שהוא מכר רחוק של כרמן.

החברים ופטיטו בקרוב ביס

ראש גדול: חזרה בעקבות הביקוש הענקי ברשתות החברתיות והמחאות שניהלה "קבוצת דרור" שהגיעו לאלפי תומכים וגם תמיכה מצד אולפני הרצליה, היוצרים, והשחקנים הישנים, העונה החדשה תמשיך לעקוב אחרי תלמידי תיכון "אביבים" שהחליטו לעשות "מרד" על ההנהלה לאחר שאלחנן(איציק כהן) נבחר בעונות הקודמות להיות ראש העיר ופרש מתפיקדו כמנהל, הוא חוזר להיות המנהל וביחד עם המנהלת החדשה "חניתה" שאותה תגלם חני נחמיאס כוכבת הילדים.

איציק כהן חוזר להיות אלחנן | באדיבות yes

OMG: הצמד הויראלי הקורע, עופר ומאור בשלל צערכונין, דמויות מוטרפות ומתיחות שיפילו אתכם מצחוק. 

לוגו התכנית| OMG

סנאפטוק: גאיה שליטא כץ מחטטת בחשבון האינסטגרם של האורחים שלה ומספקת לנו הצצה אל הסיפורים המעניינין, המצחיקים והמרגשים שמאחורי התמונות שלהם.

לוגו התכנית | סנאפטוק

המצעד: מי יהיה מלך הכיתה? מי הם הסלבס הכי מרוויחים? בקרוב המצעד , תכנית חדשה שתגלה לכם הכל על המפורסמים.

לוגו התכנית | המצעד

מיקרו שף: תכנית בישול חדשה לילדים, בהנחיית אלינה לוי- שמבשלת במיקרו, והשף ארז עינב. הצמד יעשו צחוקים עם האוכל, כמו לדוגמה: האם הם יצליחו לשיר בפה מלא מרשמלו?. 

הצמד שיעשו צחוקים במטבח

הטוב מכולם:

שעשועון הטלוויזיה בהנחיית אברי גלעד מגיע מערוץ 2 לערוץ יס קידז שבערוץ יסקידז ישדרו שידורים חוזרים לתכנית שמשודרת בערוץ 2. בכל תכנית כאלף איש בקהל מתחרים מול 10 מתמודדים בשאלות וידיאו. התכנית מבוססת ע"י שיטת חוכמת ההמונים. 

הכל הולך: 

הַכֹּל הוֹלֵךְ היא תוכנית בידור ישראלית המבוססת על התוכנית הצרפתית Vendredi, tout est permis avec Arthur, המשודרת בערוץ 2 מטעם הזכיינית "רשת". את התוכנית בישראל מנחה דביר בנדק ומשתתפים בה קומיקאים ושחקנים נוספים. גם פה התכנית תשודר בשידורים חוזרים מהשידורים בערוץ 2.

המשתתפים| בהנחיית דביר בנדק

התכניות שיהיו בערוץ wiz :

הבולשת, מתמטיפופ, שאלה בקטנה, יאקארי ועוד הרבה תכניות חינוכיות ומלמדות, על מדע. הערוץ יעלה במהלך השנה ויחליף את לוגי.

יאקארי: יאקארי הוא ילד אינדיאנע אמיץ שחייו הם הרפתקה אדירה! הוא חי בטבע עם חבריו הטובים , סוסו רעם קטן ומורו הרוחני עיט גדול המעניק לו את יכולת הדיבור עם בעלי החיים.

זורו: ביום הוא דון דייגו דה לה וגה, אציל שאוהב ספרות ושירה אבל בלילה הוא... זורו הגיבור הנודע במסכה השחורה. הוא ידהים אתכם בקרבות סיף מרהיבים ויצחיק אתכם בתחבולות ומעללים והכל למען צדק חברתי.

הבולשת: הוא ארגון חדשני המנוהל ע"י ילדים סקרנים אשר יוצאים לשטח לחקור כל מה שמוזר ויוצא דופן. בעזרת חשיבה מחוץ לקופסה, שיתוף פעולה ושימוש במושגים מתמטיים, סוכני הבולשת פותרים כל בעיה.

מתמטיפופ: למה מכסי ביוב עגולים? למה משולשים כל כך חזקים? זה לא קסם. זו מתמטיקה! והיא חלק מהחיים של כולנו. בואו לגלות  עולם משעשע ומרתק ובדרך תוכלו ללמוד טריקים מצחיקים שיגרמו לחברים שלכם לחשוב שאתם פשוט קוסמים.

מרגלית הבלשית: מרגלית ואחיינה יואב הם שני בלשים אשר בכל פרק פותרים תעלומה מסתורית אחרת 

זובומפו: כריס ומרטין ביחד עם חברם זובומפו - קוף הלמור, מגלים את עולמם המרתק של בעלי החיים דרך הרפתקאות מסעירות וכיף גדול.

מירט חוקרת: מירט היא ילדה בת שמונה שאוהבת לחקור ולפתור תעלומות. חתול המחמד שלה ז'אן-פט , מלווה אותה לכל מקום! למרות שהוא היה מערדיף לשבת כל היום מול הטלוויזיהולאכול מרשמלו... יחד הם פותרים תעלומות מסביב לעולם.

יהלי חוקר הדינוזאורים: יהלי חוקר דינוזאורים במוזיאון הלאומי חוזר בזמן לתקופה הפרה- היסטורית כדי לעזוק לאתי מומחית הדינוזאורים להציל את היום. בכל הרפתקה הוא פוגש במינים רבים של דינוזאורים ולומד על ההיסטוריה של האנושות.

אוסף התעלומות: הצטרפו לטליה, ליבי ודודה נילי במסע הרפתקאות מסתורי ומסקרן בחיפוש אחר פתרון לתעלומות שהשאירה אחריה הדודה הרמיוני. במהלך המסע הם מגלים דברים רבים על העבר ועל ההוה ופוגשים דמויות מפתיעות.

שאלה בקטנה | באדיבות הופ!

תגובת הופ!: 

ערוץ,wiZ ערוץ ילדים המבטיח חווית צפייה שהיא גם חכמה מעשירה גם מהנה וקצבית. תכני הערוץ פונים לילדים סקרנים ועוסקים בכל מה שמעניין אותם ד הרפתקאית תעלומות בלשיות גילי מסתרי העולם ועוד, באמצעות תכניות מרתקות וזוכות פרסים בתחומי מדע גיאוגרפיה, היסטוריה, מיומנויות חברתיות, משפחה, אמנות ועוד הילדים שלימינו, בעידן האינטרנט, אוטוסטרדת המידע, הסמארטפונים, הטאבלטים, הלפטופים וההישגיות המאפיינת את העולם, אוהבים לדעת, ורוצים לדעת עוד ועוד הם פיקחים, סקרנים, רחבי אופקים, יש להם אינספור מקורות מידע, תכנים ועניין.והם תמיד מוכנים לאתגר הבא. ילדים בגילאים אלה צורכים מדיה שנותנת מענה לסקרנות הטבעית שלהם ובדיוק בשביל זה wiZ כאן. מציע מגוון תכנים בז'אנרים שונים ומגוון רחב של wiZ, נושאים.אשר יאתגרו את החשיבה ייגרמו לתאים האפורים של הילדים לפעול.

לוגו yes | באדיבות יס.


bottom of page