כתבות אחרונות  
Please reload

0.png

עכשיו זה סופי: ערוץ הילדים יורד מyes!

December 11, 2016

אנחנו היינו הראשונים לבשר לכם את הבשורה

הנוראית: ערוץ הילדים יורד מחברת יס!

 

 

אז עכשיו זה סופי: בהודעה דרמטית מערוץ הילדים, הם מודיעים סופית שערוץ הילדים יורד, ולא יחזור עוד.

אז למה ערוץ הילדים?

ערוץ הילדים יורד בגלל סיבה אחת גדולה, הרייטינג וסכסוך ענק בין ערוץ הילדים ליס ! הרייטינג של ערוץ הילדים כבר לא , התוכניות כבר לא , המנחים כבר לא, אז למה להשאר?  זה מה שבאמת שאלו ביס,  אז יס החליטו לבסוף שישקיעו את מירב הכספים בערוצים טובים יותר מערוץ הילדים , גורמים מיס מוסרים ש"ערוצי הילדים החדשים יהיו משהו אחר, תוכניות יותר טובות, מנחים חדשים וכמובן שחידושים של סדרות ישנות, כמו העונה החדשה של ראש גדול"

 

יהיו 2 ערוצים, ערוץyeskids  וערוץ yeskids ג'וניור בערוצים ישודורו תוכניות חדשות, כמו שפרסמנו לכם לראשונה, כמו "מיקרו-שף", ו"סנאפ-טוק" כמובן שהעונה החדשה של "ראש גדול". 

הסדרה או-בוי שעלת לא מזמן לערוץ הילדים ככל הנראה תשודר בערוץ יס קידז, ולא תמשיך בערוץ הילדים.

בערוץ הילדים תכננו גם הם החל מ2017 להשיק סדרות חדשות, כמו "מצווש", "האקדמיה לכדורגל" עם תובל שפיר, "וואטסאפ" עם כוכבי הבנים והבנות לשעבר, עונה חדשה ל"המתבגרים" , ועוד...

 

כמובן ששאר תוכניות ערוץ הילדים ששודרו ביס, כבר לא יהיו על מסך לקוחות יס, סדרות כמו "אלישע", "מריו", "הבנים והבנות", "גרעינים", "סופשלי", "מי>אני", "הצלצול האמיתי", "פוקימון", הסדרה הנוסטלגית שכולנו גדלו אליה "ארתור" גם היא לא תשודר. אבל יס מצאו תחליף לכמה מהתוכניות, את"מנהמנה" תחליף התוכנית "מיקרושף",  את "מי>אני", תחליף התוכנית "סנאפטוק" בהנחיית כוכבת "החממה", גאיה שליטא כץ, את הסדרת מקור תחליף העונה החדשה של "ראש גדול".

תגובת יס טרם נשלחה.

מוזמנים להשאר מעודכנים, באתר קבוצת דרור, ובעמוד הפייסבוק שלנו. 

Please reload

כל הזכויות שמורות לקבוצת דרור  ©

  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon
  • White Google+ Icon
  • White Facebook Icon