חדשות המיקרופון

חדשות המיקרופון - חדשות  התרבות והבידור של קבוצת דרור

בחדשות המיקרופון מתפרסמים פרסומים  על עולם הבידור התרבות והרכילות 

כתבות אחרונות

בימים אלו בחברת yes עובדים על המון סדרות חדשות בעקבות הנתונים הפחות טובים שלהם, אלפי מנויים עזבו והחברה מנסה פתרונות אחרים על מנת לא לאבד כל כך הרבה מנויים, מנכ"ל החברה מסר כי בעוד מספר שנים תשדר החברה באמצעות...

קמילה קביו הוכיחה שיש לה לב זהב, הזמרת המפורסמת תרמה סכום נכבד עבור ילד ומשפחתו שאין להם אפילו בית, קמילה תרמה סכום זה על מנת שאותו ילד יוכל להתגורר יחד עם משפחתו בבית ולא ברחוב.

הילד שעבורו היא תרמה הוא ילד בן...

אד שירן הוכתר כאחד הזמרים והכותבים המוכשרים ביותר בעשור האחרון. עם זאת לשירן לא הייתה ילדות קלה, כשהיה ילד סבל מהצקות רבות ועד היום סובל מהצקות בגלל צבע שערו הג'ינג'י.

כשהיה ילד הוא סבל לא רק מהיותו ג'ינג'י אלא...

השבוע לא בדיוק היה שקט עבור היילי בולדווין וג'סטין ביבר. באמצע חופשה בבית מלון פרצו שיכורים לחדרם, התקרית עם המשטרה בטענה כי ג'סטין גנב נעליים והודעות שנאה שקיבלה היילי מהמעריצים של סלינה גומז ברשתות, לזוג לא...

שון מנדס הצליח בנחישות ובהתמדה להיות אחד מהאמנים הכי מצליחים של המוזיקה העכשווית, לא רק כזמר, גם כמלחין זכה בכבוד גם מהציבור וגם מהתעשייה.

מנדס בקרוב יכבוש את כל אירופה בסבב הופעות שהחל, אך בהופעות האחרונות שלו...

בימים האחרונים פורסם כי הזמר הקנדי ג'סטין ביבר הסובל בנפשו עדיין אוהב את סלינה גומז, הוא הגיב לטענה ואמר כי "אהבתי את סלינה גומז והיא הייתה חלק מליבי", ועכשיו סלינה מגיבה לג'סטין.

2 הזמרים מנסים להוריד פרופיל ע...

Please reload

חדשות המיקרופון בפייסבוק

כל הזכויות שמורות לקבוצת דרור  ©

  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon
  • White Google+ Icon
  • White Facebook Icon